REALIZAČNÍ TEAM

CYKLISTICKÝ TEAM >          BĚŽECKÝ TEAM >          REALIZAČNÍ TEAM >          PARTNEŘI >

ING. PETR NOVÁK

Majitel Sport&Races, hlavní trenér a odborný garant. Právě díky Petrovi vám tréninkový systém Sport&Races nabízí jedinečné spojení spojení vlastních trenérských i závodních zkušeností se znalostmi biochemie. Petr totiž dlouhodobě působil jako vedoucí oddělení klinické biochemie a hematologie Nemocnice Žatec a je držitelem atestace v oboru klinická biochemie. V současné době kromě Žatecké laboratoře působí také v jedné z nejlepších biochemických laboratoří v Praze. Využitím dat klinické laboratoře při vedení tréninku, posouváme přípravu klientů Sport&Races na skutečně profesionální úroveň. Ve své práci se Petr opírá také o 20 let závodních zkušeností (vítěz mnoha cyklomaratonů, 10x amatérský mistr republiky, umístění v TOP10 na MČR Elite) a praxi trenérského vedení předních cyklistů.

PHARMDR. ZUZANA NOVÁKOVÁ 

Bývalá reprezentantka ČR v silniční cyklistice, vicemistryně republiky a účastnice MS v americkém Richmondu či Evropských her v Baku. V cyklistickém světě je Zuzka známá spíše pod dívčím příjmením Neckářová. Dříve než se začala naplno věnovat silniční cyklistice, závodila úspěšně také na MTB a hrála na výborné úrovni tenis. Vyzkoušela mnoho dalších sportů, z nichž vyniká zejména běžecké lyžování. Majitelka lékárny Zelený slon s více než 10 lety praxe ve farmacii – včetně atestace – se v rámci Sport&Races zaměřuje na poradenství a sportovní výživu. Dokáže s Vámi konzultovat veškeré doplňky a léky a jejich případný vliv na Vaši výkonnost. I Zuzka – podobně jako manžel Petr – je ztělesněním filozofie Sport&Races a spojuje odborné vzdělání s vlastními závodními zkušenostmi.

ING. ARCH. ŠÁRKA MACHÁČKOVÁ

Dlouholetá běžkyně a atletka, vítězka Pražského mezinárodního maratonu konaného jako mistrovství republiky, účastnice běžeckých ultra akcí a nadšená sportovkyně. Šárka nasbírala za svou běžeckou kariéru mnoho zkušeností se specializovaným běžeckým tréninkem a technikou běhu, které vám nyní jako trenérka Sport&Races předává. Kromě přípravy tréninkových plánů a konzultací vašeho tréninkového procesu, můžete Šárku v roli trenérky potkat i na kempech Sport&Races. V současnosti se Šárka vedle práce architektky aktivně věnuje závodění na silničním kole. I v této sportovní disciplíně už zaznamenala řadu úspěchů. Mezi ty největší patří vítězství na mnoha významných cyklomaratonech v ČR, titul amatérské mistryně republiky a medailová umístění na jednotlivých závodech i v celkovém pořadí ČP v silniční cyklistice.

ING. PETR ZAHRÁDKA

Výborný cyklista, běžec i běžkař. Bývalý závodník, který se s vámi z pozice trenéra Sport&Races rád o své znalosti podělí. Petr má za sebou 25 let v amatérském i profesionálním pelotonu. Jako závodník se zúčastnil mnoha závodů Českého poháru, etapových závodů (Ytong Bohemia, Vysočina, Lidice, Košice-Tatry-Košice) i mnoha zahraničních závodů a cyklomaratonů. Za tu dobu si připsal přes 650 startů a z toho v 90 případech oslavil vítězství. Heslo Sport&Races zní „Tréninkem k vítězství!“ a právě Petr je důkazem, že tahle cesta skutečně vede k cíli. Jako běžec zvládl hned svůj první maraton za 2:57:00 a tvrdí, že další už pravděpodobně nepřidá. To je dobrá zpráva pro vás. Bude mít totiž více času pracovat na vašem úspěchu. Oblíbené motto: „Neznáš bolest… vítězové dělají to, co poražení dělat nechtějí“.